Teatrzyk pt. „Przygody Misia Nanuka”
Wczoraj w naszym Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym odbył się teatrzyk pt. „Przygody Misia Nanuka”.
Dzieci z ogromnym zainteresowaniem obejrzały przedstawienie, a po teatrzyku wzięły udział w małych warsztatach tworzenia kul śnieżnych
Wspólnie spędziliśmy bardzo miło czas i nie zabrakło uśmiechów!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!